برای مشاوره رایگان با کارشناسان ویزاسون تماس بگیرید


وقت سفارت فرانسه فوری

قبل از گرفتن تصمیم نهایی در مورد سفر خود، درباره شرایط گرفتن وقت سفارت و اخذ وقت سفارت کشورهای مختلف با مشاوران ما تماس گرفته و پس از کسب اطلاع کامل از شرایط مورد نیاز هر سفارت، تصمیم بگیرید که چه موقع سفر کنید.
با کارشناسان ویزا سون تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما وقت سفارت کشور مقصد را رزرو کنیم.
نکته مهمی که می بایست مسافران به آن دقت داشته باشند این است که حتما دو الی سه ماه قبل از تاریخ سفر خود برای گرفتن وقت سفارت اقدام نمایند تا برای گرفتن ویزا به مشکل زمانی برخورد نکنند.

سفر به فرانسه نیازمند دریافت ویزای فرانسه است. برای دریافت ویزای این کشور باید مدارک خود را آماده کنید و پس از گرفتن وقت سفارت فرانسه از طریق شرکت VFS، مدارک خود را به ترتیبی که سفارت فرانسه مشخص کرده، به کارشناسان ویزا سون تحویل دهید. برای آشنایی بیشتر با مدارک، نحوه گرفتن وقت سفارت، دریافت ویزا و مسیر دسترسی به این سفارت در ادامه همراه ویزا سون باشید.

سفارت فرانسه کجاست؟
سفارت فرانسه در ایران، در شهر تهران قرار دارد و در خیابان نوفل لوشاتو واقع است.وقت مصاحبه از سفارت فرانسه
متقاضیان و مسافران به فرانسه میبایست جهت اخذ ویزای فرانسه، اقدام به گرفتن وقت سفارت فرانسه نمایند. به همین منظور مسافرین قبل از مراجعه به سفارت میبایست از طریق سایت سفارت فرانسه وقت خود را رزرو کنند. تعیین سیستم نوبت دهی سفارت فرانسه (وقت سفارت فرانسه) اکنون به صورت آنلاین صورت میگیرد، به این صورت که متقاضیان با ثبت نام در سایت سفارت میتوانند با مراجعه به تقویم مربوط به وقت های توریستی تاریخ مورد نظر خود جهت مراجعه به سفارت فرانسه را مشخص کنند. به طور معمول وقت های موجود در سایت سفارت برای یک تا سه هفته آینده باز میشوند. اما به علت درخواست های بالا و حجم بالای متقاضیان معمولا تمام وقت های سفارت پر میباشد و شما باید منتظر باز شدن وقت جدید بمانید و چون سفارت وقت های جدید رو ممکن است هر زمانی بر روی سایت قراردهد ممکن است روند گرفتن وقت برای شما به طول بینجامد , بنابراین با کارشناسان ویزا سون تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن برای شما وقت سفارت را رزرو کنیم

دریافت وقت سفارت فرانسه
برای مشاوره با کارشناسان ویزاسون اینجا کلیک کنیدوقت سفارت فرانسه , ویزای فرانسه , ویزای تضمینی فرانسه

آشنایی با فرانسه

فرانسه با عنوان رسمی جمهوری فرانسه (به فرانسوی: République française) یکی از کشورهای واقع شده در اروپای غربی می‌باشد که دارای منطقه ها و قلمروهای ماورابحار متعددی نیز هست. فرانسه یکی از سه کشوری است که دارای سواحلی هم در دریای مدیترانه و نیز اقیانوس اطلس می‌باشد (دو کشور دیگر عبارتند از اسپانیا و مراکش). به دلیل شکل نقشهٔ این کشور، در زبان فرانسوی به آن لقب l’Hexagone (معنی: شش‌ ضلعی) را داده‌اند.

بر اساس مساحت، فرانسه بزرگ‌ترین کشور اروپای غربی و اتحادیه اروپا و همچنین سومین کشور بزرگ در کل قاره اروپا به‌شمار می‌آید. جمعیت فرانسه در حال عبور از مرز ۶۷ میلیون نفر است که با این رقم، فرانسه در رتبه دومین کشور پرجمعیت اتحادیه اروپا قرار می‌گیرد. مرکز فرانسه، شهر پاریس است. پاریس بزرگ‌ترین شهر این کشور و مرکز اصلی تجارت و فرهنگ فرانسه است. قانون اساسی فرانسه بر اساس یک همه پرسی در ۴ اکتبر ۱۹۵۸ به رسمیت رسیده است. این قانون تأکید بر ایجاد کشوری سکولار و دموکرات دارد که مردم در آن، حق حاکمیت را ایجاد می‌کنند. اعلامیۀ حقوق انسان و شهروند که در انقلاب فرانسه تدوین شد و در نوع خود یکی از اولین سندهای تاریخی در این زمینه به شمار می‌آید، به نوعی بیانگر عقاید این کشور است.

وقت سفارت فرانسه , ویزای فرانسه , ویزای تضمینی فرانسه

اقتصاد در فرانسه
فرانسه در مسیر رشد و توسعه اقتصادی قرار گرفته است. براساس پیش‌ بینی‌های مختلف در سال ۲۰۱۸، اقتصاد فرانسه بسیار پررونق‌تر از گذشته پیش خواهد رفت. بر اساس آمار مختلفی که اعلام شده است، از پایان سال ۲۰۱۶ میلادی به بعد رشد اقتصادی فرانسه در هر ۳ ماهه سال، نرخ ثابت ۰/۵درصدی داشته است.

اقتصاد فرانسه ششمین اقتصاد بزرگ جهان با آمار اسمی و نهمین اقتصاد جهان بر اساس برابری قدرت خرید است.

تولید ناخالص داخلی این کشور در سال 2006 میلادی 902/1تریلیون دلار بود. 75/27 میلیون نفر در این کشور شاغل هستند. از این تعداد 5/71درصد در بخش خدمات، 4/24 درصد در بخش صنعت و 1/4درصد در بخش کشاورزی مشغول کارند.

نرخ بیکاری در فرانسه 7/8 درصد است و 2/6 درصد از مردم آن (آمارهای سال 2004) زیر خط فقر زندگی می‌کنند. نرخ تورم در این کشور 7/1 درصد است.

از جمله مهم‌ترین صنایع فرانسه می‌‌توان به صنایع فلزکاری، ماشین‌آلات، شیمیایی، وسایل نقلیه، مواد غذایی ، منسوجات و البسه، هواپیماسازی، کشتی‌سازی، پتروشیمی، الکتریکی، اتمی و جنگ‌افزار اشاره کرد.

وقت سفارت فرانسه , ویزای فرانسه , ویزای تضمینی فرانسه

فرانسه را بهتر بشناسیم
فرانسه در غرب اروپا واقع شده و پایتخت آن شهر پاریس می باشد. این کشور ، کشوری فرهنگی و هنری بوده و دارای ادبیات ، موسیقی و تئاتر غنی و مشهور در سراسر جهان می باشد. خیلی از دانشجویان به ویژه در رشته های هنری این کشور را برای ادامه تحصیل انتخاب می کنند.

وضعیت اقتصاد فرانسه در سال های آینده
به گزارش صندوق جهانی پول، سال ۲۰۱۸ میلادی توام با رشد و تقویت فعالیت‌های اقتصادی خواهد بود. آنچه دولت‌ها باید انجام بدهند، کاهش نرخ بهره بانکی و کاهش مالیات‌ها است. دولت فرانسه پیش‌بینی می‌کند که تولید ناخالص داخلی در سال آینده به میزان ۱/۷ درصد برسد. این رقم از تولید ناخالص داخلی به خاطر ذخیره ۲۰ میلیارد یورویی فرانسه در سال ۲۰۱۷ ممکن شده است. دولت فرانسه برای رسیدگی به وعده‌های اقتصادی خود و بهبود روابط بین‌المللی نیازمند ارائه چشم‌انداز و استراتژی‌هایی کاملا واضح در میان مدت است.

یکی دیگر از اقدامات لازم دولت فرانسه برای رسیدن به اهداف اقتصادی مثبت و توسعه اقتصاد در سال آتی، کاهش مخارج در بخش‌های دولتی و وزارتخانه‌ها در میان مدت یعنی دوره‌ای ۵ ساله است. کارشناسان یکی از دلایل توسعه اقتصاد فرانسه و به طور کلی اروپا در سال ۲۰۱۸ را گسترش بخش سرمایه‌گذاری خصوصی و رونق نسبی بخش مسکن در اقتصاد می‌دانند. در حال حاضر برنامه‌های اقتصادی تدوین و طرح شده برای پیش‌برد اهداف استراتژيک اقتصادی متمرکز بر اهداف میان‌مدت است.

ویزای فرانسه فوری

فرانسه از سال ۱۹۹۷ میلادی به عضویت پیمان شینگن در آمده و از این رو، کلیه گردشگرانی که قصد سفر به این کشور را دارند ملزم به دریافت ویزای شینگن پیش از سفر هستند.
با کارشناسان ویزا سون تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ویزای فرانسه را اخذ کنیم.
در سال‌های اخیر کشور فرانسه، همانند دیگر کشورهای حوزه شینگن ویزاهای توریستی خود را به‌صورت ویزاهای بلند مدت و کوتاه مدت به متقاضیان ورود به خاک کشور فرانسه ارائه می‌دهد.

یکی از اصلترین و مهمترین مقدماتی که برای سفر به فرانسه باید تدارک ببینید؛ اخذ وقت سفارت فرانسه و ویزای شینگن فرانسه است. اگر مایلید ویزای شینگن فرانسه را در کوتاه ترین زمان ممکن اخذ کنید با کارشناسان ویزا سون تماس بگیرید.

ویزای شینگن فرانسه چیست؟
ویزای شینگن فرانسه، ویزای ورود به فرانسه و منطقه شینگن است. اگر قبلاً برای دریافت ویزای شینگن اقدام کرده باشید که حتماً می دانید منظور از منطقه شینگن چیست؛ در غیر این صورت لازم است قبل از پرداختن به بحث ویزای شینگن فرانسه، توضیحاتی در مورد منطقه شینگن ارائه دهیم.

وقت سفارت فرانسه , ویزای فرانسه , ویزای تضمینی فرانسه

ویزای فرانسه
همانطور که گفتیم ویزای شینگن فرانسه، راه ورود به فرانسه و منطقه شینگن است که تحت عناوین متفاوتی مانند ویزای ترانزیت فرانسه، ویزای عبوری فرانسه، ویزای توریستی فرانسه و ویزای ملی فرانسه صادر می شود. هریک از انواع ویزای شینگن فرانسه، شرایط خاص خود را دارند و متفاوت از بقیه هستند. ویزای ترانزیت فرانسه، ویزای شینگن نوع A است که به موجب آن می توانید به فرانسه پرواز کنید و از فرودگاه فرانسه مسیر خود را به سمت کشوری خارج از منطقه شینگن تغییر دهید؛ یعنی حق اقامت در فرانسه یا حتی خروج از فرودگاه را نخواهید داشت. اعتبار ویزای ترانزیت فرانسه سه ماه است. ویزای عبوری فرانسه، ویزای شینگن نوع B است که با دریافت آن می توانید به فرانسه پرواز کنید؛ از فرودگاه خارج شوید و از طریق خطوط حمل و نقل زمینی به کشوری خارج از منطقه شینگن بروید؛ یعنی حق اقامت در فرانسه را نخواهید داشت. اعتبار ویزای عبوری فرانسه نیز سه ماه است. ویزای توریستی فرانسه، ویزای شینگن نوع C است که به واسطه آن می توانید به فرانسه سفر کنید و برای یک مدت معین و البته کوتاه در این کشور اقامت داشته باشید. اعتبار ویزای توریستی فرانسه هم مانند ویزاهای ترانزیت و عبوری این کشور سه ماه است. ویزای ملی فرانسه، ویزای شینگن نوع D است که ویزایی بلند مدت می باشد و به موجب آن می توانید مدتی طولانی در فرانسه اقامت داشته باشید, حتی تحصیل و کار کنید.

دریافت ویزای فرانسه
برای مشاوره با کارشناسان ویزاسون اینجا کلیک کنیدوقت سفارت فرانسه , ویزای فرانسه , ویزای تضمینی فرانسه

نکاتی ضروری درباره ی درخواست ویزای فرانسه
اگر خانوادگی سفر می‌کنید، برای هر کدام از اعضا باید مجزا فرم ویزای فرانسه را پر کنید. باقی موارد این مدارک هم تا حد امکان برای هر نفر باید به صورت جداگانه تهیه بشود. تمام افراد بالای ۱۲ سال انگشت‌نگاری می‌شوند.از کلیه‌ی مدارک مورد نیاز برای ویزای فرانسه باید یک فتوکپی هم داشته باشید. اصل مدارک به شما بازگردانده می‌شود و کپی آن‌ها برای بررسی نزد بخش ویزای سفارت فرانسه می‌ماند.

ویزای توریستی فرانسه مخصوص سفرهای تفریحی کوتاه مدت یا دیدار با اعضای خانواده و بستگان است. اگر تصمیم به تحصیل یا کار در فرانسه دارید، این نوع ویزا مناسب نیست و باید برای ویزای تحصیلی فرانسه یا ویزای کار اقدام کنید. اعتبار ویزای توریستی فرانسه بستگی به تصمیم سفارت فرانسه و نوع درخواست شما دارد. پس از صدور ویزای فرانسه، سفارت برچسب ویزا را در گذرنامه شما می‌چسباند. این برچسب شامل تمام اطلاعات اصلی ویزای فرانسه مانند تاریخ اعتبار و میزان دفعاتی که می‌توانید با آن سفر کنید، می‌شود.

وقت سفارت فرانسه , ویزای فرانسه , ویزای تضمینی فرانسه

مدارکی که باید در وقت ملاقات تعیین شده، علاوه بر فرم تکمیل شده درخواست ویزای فرانسه همراه داشته باشید، شامل موارد زیر است
۱. شناسنامه ایرانی

۲. گذرنامه

۳. دو قطعه عکس رنگی

۴. از صفحه‌های اول و دوم گذرنامه و همین طور باقی صفحاتی که در آن‌ها مهر ویزا خورده، کپی بگیرید.

۵. اسنادی مبنی بر وضعیت شغلی متقاضی

۶. مشروح عملیات آخرین ماه حساب بانکی شخصی

۷. ترجمه‌ی یک سند مالکیت، دو سری کپی از اصل مدارک فارسی

۸. بلیط هواپیما یا رزرواسیون قطعی رفت و برگشت به مقصد فرانسه

۹. رزرو هتل در یک یا چند شهر فرانسه برای کل مدت اقامت

۱۰. بیمه مسافرتی

وقت سفارت فرانسه , ویزای فرانسه , ویزای تضمینی فرانسه

نگاهی به تاریخچه ی فرانسه
فرانسه بزرگ‌ترین کشور اروپای غربی و بعد از اوکراین دومین کشور بزرگ قاره اروپا است.فرانسه با عنوان رسمی جمهوری فرانسه کشوری است واقع در اروپای غربی پایتخت این کشور پاریس و زبان رسمی آن فرانسوی است.این کشور با کشورهای بلژیک، لوکزامبورگ، آلمان، سوئیس، ایتالیا، موناکو، آندورا و اسپانیا مرز زمینی مشترک دارد.حدود ۶۴ درصد از مردم فرانسه کاتولیک، ۲۸ درصد بدون دین، و ۳ درصد پروتستان هستند , فرانسه کشوری سکولار است.طی ۵۰۰ سال گذشته فرانسه از قدرت‌های بزرگ فرهنگی، اقتصادی، و نظامی در جهان بوده و در اروپا و دیگر بخش‌های جهان نفوذ سیاسی داشته‌است. در خلال سده‌های ۱۷ و ۱۸ میلادی، فرانسه بخش‌هایی از شمال آفریقا و جنوب شرق آسیا را مستعره خود ساخت و در سده نوزدهم و اوایل سده بیستم با گسترش مستعمراتش دومین امپراتوری بزرگ استعماری را در جهان تشکیل داد.

پرچم فرانسه
پرچم فرانسه که به زبان فرانسوی با نام‌های drapeau tricolore، drapeau bleu-blanc-rouge، drapeau français شناخته می‌شود، شامل سه رنگ آبی، سفید و قرمز است که به صورت عمودی کنار هم قرار گرفته است.

وقت سفارت فرانسه , ویزای فرانسه , ویزای تضمینی فرانسه

زبان فرانسوی
زبان فرانسوی یا فرانسه یکی از زبان‌های رومی است که , ۱۳۶ میلیون نفر در سراسر جهان آن را به عنوان زبان مادری خود می دانند.درحدود ۱۹۰ میلیون نفر، فرانسوی را به عنوان زبان دوم صحبت می‌کنند، و ۲۰۰ میلیون نفر دیگر هم آن را به عنون یک زبان دوم اکتسابی استفاده می‌کنند. اجتماعات گویش‌ کننده به فرانسوی در ۵۷ کشور و قلمرو حضور دارند.

مساحت كشور فرانسه
مساحت كشور فرانسه , ٥٥٠٠٠٠ كيلومتر مربع و وسيع ترين كشور اروپای باختری است و منطقه دريايي وسيعی را در اختيار دارد ( منطقه اقتصادي كه در ١١ ميليون متر مربع گسترده شده است). سطح فرانسه شبيه به يك شش ضلعي است.بر اساس آخرین تقسیمات کشوری فرانسه به ۲۲ ناحیه تقسیم شده‌است و از ۹۶ شهرستان (یا دپارتمان) تشکیل گردیده که زیر نظر دولت مرکزی اداره شده و تحت نظارت شورای انتخابی محلی فعالیت می‌ نمایند. هر ناحیه به بخش‌ هایی تقسیم شده و هر بخش از شورای شهر و شهردار خاص خود برخوردار می‌ باشد. بلژیک، لوکزامبورگ، آلمان، سوییس، ایتالیا، اسپانیا، موناکو و آندورا کشورهای هم مرز فرانسه هستند. بریتانیا نیز از طریق کانال مانش با فرانسه مرتبط است.وضعیت جغرافیایی فرانسه یکی از متنوع‌ ترین وضعیت‌ها در اروپا است: دشتها، کوهستانهای قدیمی، سلسله کوههای مرتفع، جلگه‌ها، ساحلهای اقیانوسی و مدیترانه‌ای در این کشور وجود دارند.دشت‌ها دو سوم مساحت کل فرانسه را تشکیل می‌ دهند.فرانسه از آب و هوایی معتدله و چهار فصل برخوردار است که بر حسب نواحی کمی متفاوتند , مناطق کشاورزی و جنگل ۴۸ میلیون هکتار یعنی ۸۲ درصد فرانسه اروپایی را می‌پوشاند. پوشش جنگلی به تنهایی ۲۷ درصد کشور را در بر می‌ گیرد و بعد از سوئد و فنلاند سومین پوشش را در اتحادیه اروپا تشکیل می‌دهد. در حالی که ۱۳۶ نوع درخت در فرانسه شناخته شده‌است که در یک کشور اروپایی امری استثنایی محسوب می‌شود. برای حفظ و ارتقای میراث طبیعی فرانسه، دولت ۶ پارک ملی، ۱۲۸ ذخیره طبیعی، ۴۳۰ منطقه حفاظت شده طبیعی و ۲۹۹ پایگاه حفاظت شده ساحلی ایجاد کرده‌است.به این تعداد باید ۲۹ پارک طبیعی ناحیه‌ای را با وسعت ۷ درصد کشور فرانسه افزود. ۱۱/۲۲ میلیارد یورو برای حفاظت محیط زیست به عبارتی ۳۸۰ یورو به ازای هر نفر هزینه می‌ شود.

اقتصاد فرانسه
فرانسه در مرحله گذار از یک اقتصاد مدرن و مرفه همراه با مالکیت و مداخله عمیق دولت به یک اقتصاد مبتنی بر مکانیزم بازار منتقل می‌شود. دولت سوسیالیست، بسیاری از شرکتهای بزرگ، بانکها و بیمه‌ها را خصوصی اعلام کرده است. اما چندین شرکت عمده از جمله ایرفرانس، فرانس تله‌کوم، رنو و تالس در اختیار دولت است و در برخی از امور بویژه قدرت، حمل و نقل عمومی و صنایع دفاعی دولت حاکمیتی دارد.

صنایع فرانسه
از جمله مهم‌ ترین صنایع کشور فرانسه می‌ توان به صنایع فلزکاری، ماشین‌آلات، وسایل نقلیه، مواد خوراکی ، منسوجات و البسه، هواپیماسازی، کشتی‌سازی، پتروشیمی، الکتریکی، اتمی و نظامی اشاره نمود. گندم، جو، سیب‌ زمینی، چغندرقند، سیب، ذرت، برنج، انگور، ماهی، گاو و خوک نیز مهم‌ترین محصولات کشاورزی و دامپروری کشور را تشکیل می‌دهند. در کشور فرانسه بالغ بر ۸۴۰ هزار کیلومتر راه آسفالته و بزرگراه وجود دارد. سالانه بالغ بر ۸۴۰/۲۶ هزار توریست از کشور فرانسه دیدن می ‌کنند.

گردشگری در فرانسه
با ۷۰ میلیون گردشگر در سال ۱۹۹۸، فرانسه اولین کشور توریستی جهان، بالاتر از اسپانیا، آمریکا، ایتالیا، انگلستان، چین و مکزیک قرار گرفت.در سال ۲۰۰۶، ۷۹٫۱ میلیون نفر توریست به فرانسه سفر کرده‌اند که این تعداد بیشترین در میان کشورهای جهان بوده‌است. درآمد فرانسه از این تعداد توریست برابر ۴۶٫۳ میلیارد دلار بوده‌است.هر ساله ۱۲ میلیون نفر فقط برای بازدید از موزه و کاخ لوور، موزه اورسی و کاخ ورسای به پاریس سفر می‌ کنند در حدود ۳۹۰۰ موزه، ده‌ها میلیون نفر را در سال به خود جذب می‌کند. ۵ /۶ میلیون نفر سالانه از برج ایفل دیدن می‌ کنند.تاریخ دو هزار ساله پاریس در ترکیب ساختمان‌های قدیمی و جدید قابل مشاهده‌است.روز ملی فرانسه چهاردهم جولای است.

وقت سفارت فرانسه , ویزای فرانسه , ویزای تضمینی فرانسه

آشنايی با برخی جاذبه های گردشگری كشور فرانسه
برج ایفل (به فرانسوی: Tower Eiffel) برجی فلزی در میدان شان دو مارس و در کنار رود سن واقع در شهر پاریس است. برج ایفل که امروزه به عنوان نماد فرانسه شناخته می‌شود، پربازدیدترین بنای جهان و یکی از شناخته‌شده‌ترین بناها در جهان است.ساخت برج ایفل در سال ۱۸۸۷ آغاز و در ۳۱ مارس ۱۸۸۹ به پایان رسید. در آغاز برج ایفل برای نمایشگاه جهانی و به مناسبت صدمین سالگرد انقلاب فرانسه ساخته شد ولی پس از ساخت این بنا مورد قبول همگان واقع نشد و ۳۰۰ نفر که در بین آنها می‌توان از امیل زولا، گی دو موپاسان، شارل گارنیه و هم چنین الکساندر دوما نویسنده فرانسوی نام برد، به ساخت آن شدیداً اعتراض نمودند.نام برج ایفل از نام سازنده‌اش گوستاو ایفل گرفته شده است.

موزه لوور در فرانسه
موزه لوور (به فرانسوی: Musée du Louvre) در شهر پاریس در کشور فرانسه واقع شده‌است.بیش از ۳۵هزار اثر هنری در هشت بخش مختلف موزه لوور نگهداری می‌شود. موزه لوور پربازدیدترین موزه جهان است. موزه لوور از سال ۱۷۹۳ میلادی تا امروز به عنوان «موزه عمومی» فعال بوده‌است. تمرکز موزه لوور روی هنر، تاریخ بشر و فرهنگ است و آثار بسیاری در این زمینه‌ها در این موزه جای گرفته‌اند که از آن جمله می‌ توان به لوح حمورابی، تابلوی بانوی صخره‌ها و تابلوی مونالیزا اثر لئوناردو داوینچی اشاره کرد. این موزه محل نگهداری نزدیک به 6000 تابلوی نقاشی اروپایی است . وجود 1478تابلوی نقاشی از استادان بزرگ آن را به یکی از ثروتمند ترین مجموعه های آن زمان اروپا تبدیل کرده است. ساختمان این موزه قبل از انقلاب کبیر فرانسه یکی از کاخ‌های سلطنتی بود، که در آن آثار باارزش هنری نگهداری می‌شد(به عنوان موزه سلطنتی) پس از انقلاب کبیر، در سال ۱۷۸۹ موزه و آثار موجود به مردم فرانسه اهدا شد و در سال ۱۷۹۳ تبدیل به موزه ملی فرانسه شد.

وقت سفارت فرانسه , ویزای فرانسه , ویزای تضمینی فرانسه

خیابان شانزلیزه
شانزلیزه (به فرانسوی: Champs-Elysées) خیابانی مشهور واقع در شهر پاریس، پایتخت فرانسه است.خیابان شانزلیزه با زیبایی فراوان، کافه‌های معروف و فروشگاه‌های لوکس یکی از معروفترین خیابان‌های جهان است. معنی نام آن «دشت الیزه» است و کاخ الیزه نیز در نزدیکی این خیابان قرار گرفته است. الیزه در اساطیر یونان به معنی خجسته‌است. فرانسوی‌ها شانزلیزه را «la plus belle avenue du monde» یعنی «زیباترین خیابان جهان» نیز می‌نامند.شانزلیزه تا سال ۱۶۱۶ دشتی بود که در آن بازارهایی قرار داشت. در آن تاریخ ملکه ماری مدیچی تصمیم گرفت محور باغ‌های باغ تویلری را با خیابانی درختکاری‌شده گسترش دهد.

وقت سفارت فرانسه , ویزای فرانسه , ویزای تضمینی فرانسهبرای مشاوره با کارشناسان ویزاسون اینجا کلیک کنید

place call phone_android